خبرنگاران و اصحاب رسانه و قلم

پیام تبریک اصانلو، شهردار قیدار به مناسبت روز خبرنگار:
«اقتضای جان چو اي دل آگهیست/ هرکه آگه تر بود جانش قویست
خبرنگاران و اصحاب رسانه و قلم؛ تجسم امانت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌شناسی‌اند. نقش جامعه خبرنگاری در ارائه تصاویری آگاهی بخش از رویدادهای مختلف و امکان بخشیدن نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه‌های اجرایی، نه تنها غیرقابل انکار بلکه شایسته توجه و تقدیر است.
هفدهم مرداد سالروز شهادت خبرنگارِ شهید، محمود صارمی و یادآور حماسه آفرینی های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند.
رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات این عزیزان است و ما در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی خدمات، همواره از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف شهرداری قیدار بهره برده ایم. خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز اند و از آنجایی که بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیت ها می باشند همواره شایسته تکریم و تحسین اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه و تمامی کسانی که ارزشمندترین گوهر زندگی یعنی جان خود را در راه آگاهی بخشی و اعتلاء ایران و مردم این سرزمین بر کف نهاده و در تاریخ ماندگار شدند، فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران به ویژه خبرنگاران شهرستان خدابنده تبریک گفته و از درگاه ایزد منان، سعادت، سلامت و توفیق امید بخشی ایشان را در تمامی امور خواستارم و مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای خستگی ناپذیر این عزیزان ابراز میدارم.»
بهروز اصانلو – شهردار قیدار
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قیدار


گالریشهرداری قیدارشهرداری خدابنده

دیدگاه ها و پیام ها